SEO Danışmanı

Tanıtım

Farmasi Üyelik Avantajları Nelerdir? Nasıl Üye Olunur?

Türkiye’nin en çok kazandıran network marketing sistemi olan Farmasi Üyelik işlemleri ve farmasi kayıt aşamalarından hemen sonra neler yapmanız gerektiğini makalemizden bulabilirsiniz.

Öncelikle farmasi üyelik ve farmasi kayıt işlemleri için sitemizde yer alan farmasi giriş butonuna tıklamanızı öneririz.

[button color=”green” size=”small” link=”https://www.farmasiailesinekatil.com/farmasi-uyelik” icon=”” target=”false” nofollow=”false”]Farmasi Üyelik İçin TIKLAYIN ![/button]

Farmasi Üyelik Avantajları

Farmasi sana satın alırken tasarruf edebileceğin, satarken kazanç elde edebileceğin ya da kendi ekibini kurarak daha çok kazanabileceğin, harika bir iş fırsatı sunuyor.

1) Yeni üye olan herkese bünyesinde bir çok ürünün yer aldığı başlangıç paketi seti çok cazip fiyata sunulur.
2) Farmasi ürünlerini rastgele biri aracılığı ile değil direkt internetten alma imkanınız olur.
3) Dr. C. Tuna Ürün Grubunda: %40 indirim
4) Makyaj Ürün Grubunda: %30 indirim
5) Nutriplus Besin Takviyeleri: %40 indirim
6) İndirimli aldığınız ürünleri isterseniz katalog fiyatından satarak para kazanabilirsiniz.
7) Dilerseniz kendinize üyeler ekleyerek aylık maaş alır gibi yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Bu gelir sizin 8)gerçekleştireceğiniz üyelerinin, üyelerinizin üyelerinin vb. o ay içersinde gerçekleştireceği alış veriş miktarları ile orantılı olarak artar.
9)Farmasi yeni üyelere özel Hoşgeldin kampanyası ile; üyeliğin ilk 3 ayında her ay trend olan bir çok ürünü bedava armağan etmektedir.
10)26 ülkede direkt olarak satış iş modeli ile etkinlik gösteren, 2020 senesinde Amerika’nın en süratli büyüyen Türk güzellik şirketi olan Farmasi markası; dışalımtan elde ettiği karın tamamını üretim ve tesis yatırımına yani ülkemize tekrar bize aktarıyor.

farmasi üyelik sitesi

Farmasi Üyelik İşlemleri İçin Farmasiailesinekatil.com Yayında!

Sizde Farmasi üyelik avantajlarından faydalanmak amacıyla derhal şimdi farmasi üyelik formunu doldurun. Yapacağınız müracaat ardından deneyimli ekibimiz sizinle irtibata geçip sisteme dair her hususta size yardımcı olacaktır.

Diğer makalemize de göz atmak ister misin?  Dr.Clinic Üyelik İşlemleri

Farmasi üyelik sistemi kazanç ortaklı satış sistemidir. Bu sisteme üye olunarak girişimci adayı olunur ve satış yaparak civar alınır. Seviye alınışında pirim ve ek kazançlar elde edilir. Sat kazan prensibi ile ilerlenir. %40 kar civarlarına varan miktarlarda ürün satışı gerçekleştirilerek kazanç elde edilir. Üstelik bunu yapar iken stok tutulmasına lüzum yoktur. Doğrudan Farmasi Girişimci Panelinden bütün prosedürler gerçekleştirilir ve her ayın tespit edilen gününde o ay kazandığınız pirimler yatar. Farmasi üyelik dev avantajlara sahiptir.

Üyelik Formunu Doldurarak Bizimle etkileşime Geçebilir ve Hemen Üye Olabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Şartları Nelerdir?

Famasi üyelik amacıyla lüzumen şartlar çok basittir. 18 yaşına ulaşmış T.C. vatandaşı olan herkes Farmasi Üye olabilir.

Farmasi üyelik amacıyla; İsim bulgularınız, telefon numaranız, T.C. kimlik numaranız ve doğum tarihi bulgularınız yeterlidir. İşiniz ne olursa olsun çalışıyor ya da ev hanımı olmanız farketmez Farmasi Üye olabilirsiniz. Yapabilir miyim? diye bir soru aklınızdan geçebilir. Bunun cevabını Pırlanta Ekipte bulacaksınız. Saış danışmanlığı eğitimimiz ile size satış gerçeklştirmeyi ve nasıl kazanacağınızı öğreteceğiz. Kendinize güvenin beraber başarabiliriz.

Farmasi Üyeliğimi İptal Edebilir miyim?

Evet. Ne vakit dilerseniz Farmasi üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Bunun 2 yolu vardır. Birincisi girişimci sayfanızdan etkileşim bölümünden talep yaratarak iptal etmek, ikincisi farmasi mail yolu ile iptal edebilirsiniz. Hem de unutmayınki 2 ay süresince hiç bir prosedür yapmayan üyelerin hesabı otomatik olarak düşmektedir.

Nasıl Farmasi Üye Olurum?

Farmasi’ye üye olmak amacıyla sponsor şarttır. Dilerseniz pırlanta ekibimizin resmi sponsor bağlantısı ile Farmasi resmi sitesinden üye olabilirsiniz. Bunun başka basit yolu ise sizin amacıyla üyelik prosedürlerinizi gerçekleştirebilir. Tek yapmanız lüzumen isim soy isim ve telefon bulgularınızi bize göndermek. 24 Saat ortamında ekibimiz sizinle ilişkiye geçip bütün prosedürlerinizi gerçekleştirecektir.

Diğer makalemize de göz atmak ister misin?  Dr.Clinic Üyelik İşlemleri

Farmasi Kayıt Ol

Farmasi Kayıt ve Farmasi ücretsiz kayıt işlemleri için iletişim formunu doldurmanız yeterli. Formu doldurduktan hemen sonra sizinle iletişime çok kısa sürede geçeceğiz. Eğer iletişime geçmek ve form doldurmak istemiyorsanız, aşağıda yer alan farmasi kayıt ol butonuna tıklayarak farmasi’nin resmi sitesinden hızlı bir şekilde kayıt formunu doldurarak üyeliğinizi de tamamlayabilirsiniz.

Farmasi Katalog ( Eylül 2022 Kataloğu)

Farmasi’nin girişimcilerine sağladığı imkanlar say say bitmiyor. Sizler de sunduğu indirimli üyelik avantajlarını görebilmek için Farmasi Eylül 2022 Kataloğu‘nu inceleyebilirsiniz. Dilerseniz ekibimize hemen katılarak bizden ücretsiz katalog talep edebilirsiniz.

Kaynak : https://www.farmasiailesinekatil.com/farmasi-uyelik

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.