SEO Danışmanı

SEO

Seo Yarışması

Türkiye’de uzun yıllardır yapılmayan ya da yapılamayan seo yarışması kavramı ” Seo Analiz Facebook ” grubu, daha doğrusu Seçkin TALANÖZ’ün kurucusu olduğu MORADAM ekibi tarafından yeniden gündeme alındı. SEO Analiz Google Sıralama Yarışması başlığı altında SEO yarışmasının yapılacağını duyduğumuz an içimiz eski günlerdeki gibi kıpır kıpır oldu.

Seo kavramı meslek haline dönüşmeden önce google algoritmasını anlayabilmek için çeşitli denemeler yapılırdı. Kimisi yorum backlink, kimisi DA, PA değerleri ile Google’yi kandırabileceğini, kimisi de sahte hit programları ile Google amcaya kafa tutabileceğini iddia ettiler.

Gerçekte peki ne oldu? Google her zaman yenilenen algoritması ile seo kavramının basit bir döngüde ilerleyemeceğini bizlere göstermiş oldu. En iyi deneyimi kazanmak için bu tarz seo yarışması etkinliklerine katılmanızı tavsiye ederim. Çünkü kendinizi ölçebildiğiniz gibi rakiplerinizin hamlelerini de izlemleyerek yeni yöntemleri öğrenmiş oluyorsunuz. Bu aşamada ” Seo Analiz Google Sıralama Yarışması ” bizler için en iyi fırsat. Seo yarışması bu ülkede çok önemli yarışlardan birisidir. Günümüz teknolojisinde gençler yazılım alanlarında neredeyse küçüklükten deneyim kazanmaya başlamış durumda. Bizim gençliğimizde HTML bilmek, daha doğrusu  “<html> ” kodları ile bir metin belgesine birşeyler yazabilmek ” hacker ” galiba bu çocuk anlamına geliyordu. Şuan yeni nesili gözlemlediğimde kendimi teknoloji özürlüsü olarak görüyorum.

Bu yarışmada 1. olup başarımı; ” yarışmadan korkan ama vaktim yok diyen arkadaşlara, yarışmaktan korkan ama sponsor olayım diyen gençlere, yarışmaya başlar başlamaz siteme adult backlinkler göndermeye başlayan lamer arkadaşıma ”  hediye edeceğim.

Güncelleme :

SEO yarışmasını kazandık. Artık ödüllü bir SEO Uzmanı olduk 🙂

Diğer makalemize de göz atmak ister misin?  Local SEO Nedir? Bir Diğer İsmiyle Yerel SEO'nun Önemi Nedir?

Comments (2)

 1. Cengiz
  Şubat 3, 2022 Cevapla

  Başarılarının devamını dilerim. İyi içerikle çok iyi sıralama alıyorsun

  • admin
   Şubat 3, 2022 Cevapla

   ” İçerik kraldır ” : )

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.