SEO Danışmanı

SEO

Nakliyat SEO

Ülkemizin en zorlu SEO çalışmalarından biri şüphesiz ki ” Nakliyat SEO ” sektörüdür. Bu sektörün zorlu olmasının arkasında aslında nakliyeci arkadaşların bulunduğunu söylemek istiyorum. Çoğunlukla kullanmış oldukları ” Evden eve nakliye ” gibi kelimeler ile büyük balığı yakalamak için vakit kaybettiklerini düşünüyorum. Bu konuyu birazdan daha da açıklayacağım.

Nakliyat SEO Nedir?

En çok bütçe ayrılan ve en çok anti-seo saldırıları ile karşılaşılan, SEO kasmanın abartıldığı ve hatta bazı sitelerin spam haline gelebildiği SEO hizmetine nakliyat seo denir. Peki neden bu kadar zorludur? Bunun en önemli cevaplarından biri profesyonel nakliyat firmalarının az oluşudur. İnsanlar evlerini ya da ofislerini taşırken en iyi hizmeti veren nakliyat firmalarını seçmek istiyor. Çünkü taşıma esnasında değerli malları ya da eşyaları zarar görebiliyor.

Kötü niyetli nakliyat firmaları anlaşma başında sözlü olarak sigortadan bahsetse de aksi bir durumda sigortalama yapılmadığını, kırılan malların kendi sorumluluğunda bulunmadığını söyleyerek olaydan sıyrılabiliyorlar. Bu yüzden en iyi nakliyat hizmeti için en iyi nakliyat seo işlemi yapılması oldukça önemlidir. Çünkü SEO alanında başarılı firmalar, müşterilerin gözünde kurumsal firmalardır.

Nakliyat SEO İle 1. Sıraya Çıkmak

Bazı nakliyeci firmalar Google’de 1.sırada yer almak için fiyat araştırmaları yapıyor. Kendilerine 1.sıra garantisi verenler oluyor. Hacklink/Backlink işlemleri ile çok kısa sürede 1. sırada yer alabileceklerini vadediyorlar. Hacklink kısmına şu şekilde açıklık getirmek istiyorum. Bu tür tekliflerin çoğu şehir efsanesidir. Hacklink satan kişiler eğer linkleri iyi olsa emin olun ki bu linkleri size satmazlar. Bu tür SEO deneyiminin bir garantisi yoktur. Çünkü hacklink illegal bir işlemdir. Site sahibi izinsiz eklenen linkleri farkettiği gibi sitesinden kaldıracak ve güvenlik önlemi alacaktır. Böylece bir anda sıralamadan tepetaklak aşağıya düşecek hatta bu işlem Türk websitesi üzerinden yapılmış ise hukuki sonuçlarıyla karşı karşıya kalabileceksiniz. Nakliyat Seo ile 1. Sıraya çıkmak için öncelikle bölgesel SEO hizmeti almanızı öneririm. Anahtar kelimenizi bu şekilde belirlemenizi ve bu konuda tanıtım yazısı, semantik makale ve backlinkler almanızda fayda olacaktır.

Diğer makalemize de göz atmak ister misin?  SEO Analiz Google Sıralama Yarışmasını Kazandık !

Taşımacılık Şirketime Seo Aranıyor

Nakliyat SEO ilanlarında bol bol bu başlıklardan görürsünüz. Profesyonel SEO uzmanı için her zaman yeterince araştırma yapmalısınız. Sitenizi incelemeden, rakiplerinizi görmeden fiyat teklifinde bulunan arkadaşlardan uzak durmalısınız.

En İyi Nakliyat Seo İşi Yapanlar

Türkiye’nin en iyi SEO grubunun hazırlamış olduğu seo yarışması için bu makalemizi yayınladık. Muhtemelen nakliyat seo kelimesinde ilk sayfalarda yer alacağız. Sizler de bu şekilde iddialı SEO işi yapan arkadaşlarla çalışmaya başlayabilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.