SEO Danışmanı

SEO Uzmanı

İzmir SEO

izmir seo hizmeti

İzmir SEO Uzmanı olarak, İzmir iline özel yapacağımız seo çalışması ile rakiplerinizden her zaman bir adım önde olacaksınız. Türkiye’nin dört bir yanında yaptığımız seo çalışmalarını İzmir iline özel olarak yapıyoruz.

SEO çalışması bildiğiniz üzere google gibi arama motorlarında istediğiniz kelimeler ile arama sonuçlarında ilk sayfalarda ve hatta ilk sıralarda çıkmaktır. Yapılan bu çalışma sonucunda arama sonuçlarında ilk sıralarda bulunan web sitelerinin kazançlarının kat ve kat arttığı aşinadır. Çünkü web sitenizi ve yaptığınız hizmeti kimse bilemez. Günümüz artık teknoloji çağı ve buna bağlı olarak İnternet çağı olduğu için herkes aradığı herşeyi İnternet’te aramaktadır. Bu nedenle yaptığınız hizmeti sunmak ve karşılığını almak istiyorsanız arama motorlarında ilk sayfalarda olmalısınız.

İzmir SEO Çalışmaları Neleri Kapsar?

İzmir SEO çalışması ile arama sonuçlarında lokal olarak çalışmalar yapıyoruz. Çünkü yapılan araştırmalarda, arama sonuçlarında kullanıcıların bulunduğu bölgelere yönelik aramalarda bulundukları görünmektedir. Örneğin kullanıcı arama yaparken “izmir halı yıkama, izmir rent a car, davetiye izmir vs.” gibi aramalar ile istediklerini aramaktadır. İzmir bölgesine özel yapacağımız local çalışma ile istediğiniz kelimeler ile bulunduğunuz ilde veya ilçede ilk sayfalarda olacaksınız. Yaptığımız bu çalışmalar arama motorları tarafından sevilen çalışmalar olduğu için arama sonuçlarında ilk sıralarda daimi olarak her zaman  kalıyorsunuz.

İzmir SEO Önemi

İzmir ilimiz Türkiye’nin Ege bölgesinde bulunan en büyük illerimizin başında gelmektedir. Ülkemizin 3. en kalabalık nüfusuna sahip bu ilimiz eski Roma İmparatorluğuna döneminde Dünya’nın en büyük yerleşim kentlerinden biri konumunda idi. Bir çok eski medeniyet tarihinde bu şehrimizin önemli bir yeri bulunmaktadır. Ekonomik olarak 2014 yılında yapılan Brookings Institution ile JP Morgan raporlarına göre en hızlı büyüyen şehirler arasında 300 şehir arasında 2. sırada olmuştur. Bu ekonomik büyümenin etkisi olarak coğrafi konumu, geniş liman sahasının etkisi çok büyüktür. Bu ilimiz aynı zamanda kendi elektrik enerjisini üreterek, ürettiği bu elektrik ile kendine yetebilen tek ilimizdir.

Diğer makalemize de göz atmak ister misin?  Konya SEO

Ekonominin bu kadar iyi olduğu ilimizde özellikle verilen hizmetlerin İnternet ortamına taşınması ile bir çok şirket web sitesi üzerinden hizmet tanıtımına başlamıştır. İnternet üzerinden yapılan tanıtım da arama motorlarının önemini ve buna bağlı olarak Seo tanımı hakkında bilgi vermiştir. Kısaca arama motorları üzerinden İzmir ili içinde local olarak arama yapan kullanıcı aradığı hizmet veya ürün için arattığı kelime üzerinden ilk sıralarda olan web sitelerden bunu alır. İlk sıralara olan bir web sitesi daha çok kişiye ulaşacağı için daha fazla satış yapmış olacaktır. Bu nedenle yapılan İzmir seo çalışması ile web siteniz arama sonuçlarında hızla yükselecek ve Dünya’da etkin olarak kullanılan arama motorları üzerinden arama yapan kullanıcıya en kısa sürede ulaşmış olacaksınız. Bu hizmeti veren bir çok İzmir seo firmaları bulunmaktadır. Önemli olan en doğal ve arama motorlarının son güncellemelerini baz alarak yapılan çalışmalar olması gerekir.

İzmir SEO’da Backlinkin Önemi

Seo çalışmasında en önemli olan backlink dediğimiz diğer sitelerden anahtar kelimeleriniz üzerinden link çıkışları almak olduğu için bunu en doğal şekilde hiç bir program kullanmadan yapmanız gerekir. Aksi takdirde son zamanlarda çıkan programlar ile yapılan backlink alımlarını arama motorları robotları fark edeceği için web siteniz tüm arama sonuçlarından banlanır. Bu durum sitenizin ceza almasına ve sıralamalara girmemesine neden olur.

İzmir firmalarına yapacağınız local bazlı İzmir seo çalışması sonucunda web siteniz belirttiğiniz anahtar kelimeler üzerinden ilk sıralarda çıkmaya başlanır. Sektör tarafından önemli web siteleri arasına girmiş olursunuz. En önemlisi müşteri kitleniz artacağı için ticari yönden kar elde etmiş olursunuz. Yapacağımız çalışmalar ve web sitenizi ücretsiz analiz etmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sitenize özel SEO çalışması hakkında daha fazla bilgi almak için sol tarafta bulunan site analiz isteği formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.